Про тканини

Ми виробляємо нашу продукцію з тканин українського та турецького виробництва.

 *** Всі трикотажні тканини схильні до усадки після прання, так як в складі бавовняні нитки, тому рекомендовано прання трикотажу не вище 30-40 градусів.

 Пеньє – тканини з приставкою -пеньє, – це трикотажні тканини класу люкс, які складаються з 95-100% бавовняної нитки, яка пройшла додаткову обробку та полірування, після чого тканина стає більш еластичною, міцною, м’якою, стійкою до усадки і деформації.

 Кулір – тонка трикотажна тканина з бавовни, яка дозволяє шкірі дихати.  Одяг з неї легкий  та дихаючий. Незважаючи на свою незначну плотність – є міцною тканиною, майже не мнеться. Більш кулірна поверхня добре тягнеться в ширину і майже не розтягується в довжину. Основна поверхня – це волокно з поперечним плетіння. Кулір «книжка» – це спокійні кольори, для дитячого, спіднього, спального асортименту. Кулір «рулон» – більш яскраві кольори, використовуються для верхнього літнього асортименту. Склад – 100% бавовна.

 ФУТОР-НАЧОС – м’який, теплий матеріал. Він в основному використовується для пошиття дитячого асортименту. Внутрішній шар цієї тканини – це м’який ворс. Цей натуральний в’язаний матеріал дихаючий, стійкий до появи катишок, має тривалий термін служби і не змінює форму. Одяг з футора досить міцний, не розтягується.  100% бавовна.

 ІНТЕРЛОК– це трикотажна тканина, м’яка і щільна. Одяг з інтерлока стійкий до деформації, завдяки цьому речі служать довго. 100% хлопок.

 ВЕЛЮР – м’який матеріал з низьким, товстим ворсом.

Склад – 90-95% бавовна та з 5-10% поліестером або лайкрою. При цьому в’язаний нижній шар, що контактує з тілом дитини, залишається з чистої бавовни.

 ЖАТКА, АЖУР – кулірна тканина, з використанням поліамідних ниток, які поводяться як гумка, надають виробу хорошу розтяжність і певний рельєф на поверхні полотна. Поліамід використовується в основному для виготовлення виробів для спорту, танцювальних комплектів,нижньої білизни.

 МУЛЬТИРІП – легкий льон трикотаж в пастельних тонах.

 РІБАНА – еластична тканина, виготовляється вплетінням в тканину еластичної нитки, що робить тканину міцною, добре тягучою, універсальною у використанні.

Склад – 95-100% бавовна і 5% еластан.

 РУБЧИК – еластична трикотажна тканина з лайкрою, зі структурою в «гумці» 2х2, стійка до деформації, після розтягування набуває однакову форму. Використовується для пошиття різноманітних виробів.

 ПІКЕ, ЛАКОСТА – це в’язана тканина, утворена комбінованим плетіння. Еластичний матеріал з відмінною повітропроникністю. Тканина міцна, майже не зморшкувата, добре переносить прання в машині.

 КАПИТОН – утеплена, тришарова трикотажна тканина з ефектом стібка у вигляді ромба або квадрата. Ідеально підходить для одягу в холодну пору року, так як він зігріває вашого малюка, але при цьому дозволяє повітрю проходити і дозволяє шкірі дихати.

 МАХРА – це лляна або бавовняна тканина, поверхня якої з одного боку покрита купою ниток петель.

Склад – 100% бавовна.

 МАХРА РВ., ВЕЛЬСОФТ – одно- і двостороння тканина. Дуже тепла, м’яка трикотажна, на лицьовій стороні має пухнастий ворс, а з виворітного боку теж ворс або начос.

 CITEЦЬ – це легка бавовняна тканина, виконана лляним плетінням. Натуральний матеріал, пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати.  Склад – 100% бавовна.

 ФЛІС – це об’ємна тепла синтетична “шерсть” з поліестеру, яка не вбирає вологу, але проводить її. Флісові вироби дуже легкі, мають хороші повітропроникні властивості, еластичні і довговічні. Вона має теплоізоляційні властивості. Вона часто використовується для пошиття верхнього одягу або термо-нижньої білизни. Склад поліестер.

 СТРЕЙЧ, СТРЕЙЧ-КУЛІР – це різновид куліра, еластична тканина з лайкрою, стійка до деформації і легко набуває колишню форму після розтягування.

 БАЙКА – це м’яка і щільна бавовняна тканина з товстим ворсом, яка використовується для пошиття піжами, домашнього одягу.

 ДВУХНИТКА – щільна трикотажна тканина на основі більш плотної поверхні. Матеріал стійкий до появи катишків і тяг, довго зберігається і не втрачає своєї форми.

 ТРЬОХНИТКА – щільна трикотажна тканина з товстим начосом на виворітній стороні, що робить її теплою, м’якою і приємною на дотик. Три нитковий одяг ідеально підходить для холодної погоди. Матеріал стійкий до появи катишок і тяг, служить тривалий час і не втрачає своєї форми.

 *** Всі трикотажні тканини схильні до усадки після прання, так як в складі є бавовняні нитки, тому прання трикотажу не вище 30-40 градусів.

Всі результати пошуку